Przejdź do treści

KRUSZEWSCY BIZ

Sektory.

#biznes #człowiek #technologia

Wspieramy naszych klientów od 2008 roku. W ciągu ostatnich kilkunastu lat zrealizowaliśmy szereg projektów dla firm z wielu branż. Zdobytym doświadczeniem dzielimy się z partnerami. Wiedzę domenową, dotyczącą danego biznesu, opisujemy technologią.

Rozumiemy specyfikę Twojego biznesu.

Efektywnie definiujemy i usprawniamy procesy oraz bezbłędnie dobieramy i wdrażamy rozwiązania technologiczne, dające Ci przewagę na rynku.

Sektor IT

Branża technologiczna rozwija się w zawrotnym tempie. W dzisiejszych czasach każdy biznes jest biznesem IT. Pomagamy firmom technologicznym rozwijać się i zyskiwać przewagę nad konkurencją.

Produkcja

Szybciej, lepiej, taniej, efektywniej – tak musimy produkować. Przewagę osiągamy usprawnianiem procesów, wdrażaniem systemów i nietuzinkowym myśleniem. Technologia nas w tym wspiera.

HR i Rekrutacja

Człowiek, pracownik, specjalista – kapitał ludzki to często największy majątek firmy. Efektywna rekrutacja, utrzymanie pracownika, jego rozwój oraz efektywne procesy kadrowe to obszary, w których pomagamy implementować technologie.

E-commerce

Usługi i handel w Internecie to nasza codzienność. Sprzedawaj więcej, bądź bliżej klientów, optymalizuj koszty, zdobywaj nowe rynki. Z naszą pomocą osiągniesz zamierzone cele w wirtualnym świecie.

Nieruchomości

Budowanie, komercjalizacja, zarządzanie – to obszary, w których mamy bogate doświadczenia. Wdrożenie oprogramowania dla mieszarek betonu? Doradztwo w zakresie BMS? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Finanse

Finanse to szeroki i złożony sektor gospodarki, który jednocześnie charakteryzuje się wieloma obostrzeniami prawnymi. Od bankowości, przez ubezpieczenia po inwestycje – mamy doświadczenie w projektach własnych i tych realizowanych dla klientów.

Kruszewscy Biz

Opowiedz nam o swoim wyzwaniu.

Nasi klienci

Zaufali nam.

opowiedz nam o swoim biznesie

Napiszmy Twój sukces technologią!

Skontaktuj się z nami i pozwól poznać specyfikę Twojej firmy. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania i wprowadzimy słowa w czyn!

Kruszewscy BIZ sp. z o.o. S.K

ul. Langiewicza 2/10
61-502 Poznań

Kompleksowe usługi dla braży IT, szkolenia, consulting, wdrożenia, rozwiązania dla biznesu.

Copyright © 2023 K.biz All Rights Reserved